Domácí potřeby, keramika, sklo, porcelán, kuchyňské potřeby

25. 05. 2009

Domáce potreby, keramika, porcelán, sklo

Katalóg „Domáce potreby“ obsahuje širokú ponuku produktov do kuchyne -  hrnce kusové aj sady hrncov, tlakové hrnce, smaltované hrnce, pekáče a panvice s nepriľnavým povrchom, panvice titánové, najrôznejšie náradie pre prípravu jedál, príbory, misky, servírovacie sady, kanvice, nádoby na uchovávanie potravín, dózy, koreničky apod. Súčasťou tohto katalógu sú tiež výrobky z keramiky, skla, porcelánu. V tomto katalógu nájdete taniere, sady tanierov aj kompletné jedálenské sady, hrnčeky, šapa, šálky, poháre v najrôznejšom prevedení, odvlievky, štamprlíky, poháre na nohe, ale tiež servírovacie sady, misky, menážky, omáčniky a všetko, čo môžete využiť pri stolovaní.

V ponuke „Domáce potreby“ je možné nájsť produkty moderného designu, v klasickom prevedení, a to platí nielen pre širokú ponuku keramických a porcelánových výrobkov, ale pre celú ponuku domácich potrieb. Bez zveličovania je možné povedať, že v našej ponuke si vyberie skutočne každý a naše výrobky sa hodia do každej kuchyne.

Sortiment domácich potrieb je možné zakúpiť v našom novom internetovom obchode www.vetroshop.sk , ktorý je prehľadne štruktúrovaný do niekoľkých kategórií. Okrem klasického triedenia podľa typu výrobkov je možné  rovno si vybrať kategóriu Akčná ponuka, kde je možné nájsť výrobky za aktuálne najlepšiu možnú cenu a ďalej tiež v sekcii Výpredaj, kde sú zaradené výrobky, ktoré už  nebudú ponúkané v našej ponuke a teda ich vypredávame za ešte lepšie ceny.

    

O zaslanie katalógu "Domáce potreby" môžete požiadať na: info@vetroplus.sk.